5 Basit Teknikleri için duvar kağıdı yapıştırma

Öncelikle yalnızca 1 pasta orijinal ambalajından açılır ve ürünün aramaü kuruluşlır. Pasta etiketinin saklanmasını öneririz. Tavandaki olası yamukluğu da fikren duvar yüksekliğini ölçünüz. Uygulamada kolaylık sağlaması için duvar yüksekliğinizden averaj 10 cm. zait olacak şekilde rulonuzdan ilk boyu kesiniz. İkinci kamet kağıdı kesmeden önce bir numara destan kağıtla desenlerin uyumuna uyanıklık ederek desenleri -rulo etiketindeki repeat (desen yineı) bileğerine göre – yer yana getirecek şekilde ayarlayınız ve 10 cm zait marj bırakıp kesiniz. Bundan sonraki boyları da aynı yönetimle kesebilirsiniz. Duvar kağıdı uygulaması mutlaka ışık kayran duvar yüzeyinden kellelanmalıdır.

Ahşap mobilyada eşyaların kaplanması yürekin kullanılan folyolar ile ahşapların üzerinde oluşan çizik ve benzeri yıpranma izlerinin engellenmesi sağlamlanmaktadır. Ilenmeşap yüzeylerin huzurı gün mermer evet da fayans yüzeyler içinde kullanılabilmektedir.  Folyo seçeneklerini ayrıştıran en önemli özellik folyonun kalınlığıdır. Lafın ve birinci sınıf folyo çeşitleri fasılaç istila ve benzeri alanlarda dahi kullanılabilmektedir.

– Kesilen boyların art yüzeyine ve özellikle kenarlarına yapıştırıcıyı yeterli ve müsavi oranda sürdüğünüzden emniyetli olunuz ve duvar kağıdının yumuşamasını averaj 10 zaman bekleyiniz.

Farklı renklerdeki paneller, böylecene dalgalı bir görüntü yaratarak monte edildikleri yüzeyde ön plana çıkmışlar. Bu tasarıma soy sahipliği yaratıcı rezidans, Londra'nın flaş semtlerinden birinde arsa allıkıyor. Bu ilenmeşap kaplamayı rezidansın lobisinde görebiliyoruz.

Temizlenmiş bir yer üzerine yapılan strafor duvar kaplama, duvarı tam fehvaı ile kavrayacağı bâtınin dayanıklı bir görünüm sunacaktır.

Evinizde ya da ofisinizde tadil üretmek istiyorsanız en ideal çözümlerden biri duvar kağıtlarıdır. Duvar kağıtları kompetan ekiplerce duvara uygulanmalıdır.

6. Duvar kağıdı yapıştıracağınız duvarda eğer sırça ya da Bu linki tıklayın farklı bir malzeme varsa eğer ilk etapta oradan esaslayarak devam edebilirsiniz.

0 Sepetinizde ki Ürün Nüshası SEPETE GİT TekzenKart Doğrulama Girdiğiniz TekzenKART bilgilerini bindirmek karınin doğrulama yapmanız gerekiyor. Lütfen bayağıdaki doğrulama adımlarını izleyiniz.

Duvar kağıdı yapıştırmada en önemli şeylerden biri yapıştırıcı seçimidir. Çiriş yani yapıştırma malzemesini seçmek önemlidir. Bazı duvar kağıdı markalarında çiriş ambalaj içre çıkabilmektedir. Duvar kağıdı bizatihi yapışkanlıysa eğer yapıştırıcıya lüzumlu duyulmaz.

A- ÖN BİLGİ: Duvar kağıdı uygulanacak yüzeyde menfez ve çatlakların olmadığından emniyetli olunmalıdır. Duvar kağıtlarının binalacağı mekanda duvarlara ve tavana ilişkin tadilat hizmetlemlerinin ve antrparantez tavan boyası, yağlı boya ve kartonpiyer uygulamalarının bitirilmiş olmasına nazarıitibar edilmelidir.

Kuruma süresince kazık güneş ışığı alması engellenmeli, kaloriferler kapalı tutulmalıdır. Huysuz durumda erken kuruma nedeni ile kağıt birleşimlerinde aralanma olur ve düzeltilemez.

Anthea's Home Store İtiraf edelim ki önceki hafiye filmlerinde veya polisiye romanlarda nokta alan, arkası zımni bir odaya oluşturulan kitaplıklara dâhilimiz gitmiştir. Bu tasarımda, sakin bir çkızılışma odası veya kıraat odasının kitaplık desenli bir duvar kağıdıyla hareketlendirilmesini görüyoruz. Duvar boyunca uzanan bir kitaplığı hem yaptırmak, hem de doldurmak şanlı maliyet gerektirdiği sinein böylesi bir duvar kağıdıyla hayalini kurduğunuz çalışma âlemını yaratabilirsiniz.

Duvar kağıdı tuzakırken duvar kağıdı yapıştırıcısıda almanız gerekmektedir. Duvar kağıdı uygulamanızda biricik ihtiyacınız olan malzeme duvar kağıdı yapştırıcılarıdır.

3- Ölçüye için kesilen duvar kağıtlarının dal aksamı bir fırça medetı ile tutkallanır.(Tutkal, kağıdın arkasında her noktaya kontak etmelidir)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *